تعیین تکلیف سپرده های تا یک میلیارد ریال تعاونی منحله بدرتوس

موسسه اعتباری کاسپین تعیین تکلیف سپرده های سپرده گذاران تعاونی منحله بدر توس را از امروز دوشنبه ۱۴ اسفند ماه ۹۶ آغاز می کند.
به گزارش روابط عمومی، در راستای انجام ماموریت محوله از سوی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران جهت ساماندهی تعاونی های منحله هشتگانه، با استناد به مصوبه کمیته منتخب سران محترم سه قوه و با اتکا به دارایی های شناسایی شده از روز دوشنبه چهاردهم اسفند ماه ۱۳۹۶ با عاملیت موسسه اعتباری کاسپین، وجوه سپرده گذاران تعاونی منحله بدر توس تعیین تکلیف می شود.
بر این اساس، سپرده گذاران تعاونی یاد شده می توانند با در دست داشتن دفترچه و یا برگ سپرده به همراه مدارک شناسایی مثبته به شعب منتخب مراجعه کرده و سپرده خود را دریافت و یا نزد موسسه اعتباری کاسپین سپرده گذاری نمایند.
خاطر نشان می شود که در این مرحله از تعیین تکلیف، وجوه سپرده گذاران تا یک میلیارد ریال پرداخت خواهد شد و به سپرده گذاران دارای سپرده های بالاتر از یک میلیارد ریال نیز تا یک میلیارد ریال پرداخت می شود.
موسسه اعتباری کاسپین پیش از این طی اطلاعیه مورخ ۹۶/۱۱/۱۷ سپرده های مشتریان تعاونی منحله بدرتوس را تا ۲۰۰ میلیون ریال تعیین تکلیف کرده بود ولی در این مرحله، پرداخت ها را تا سقف یک میلیارد ریال افزایش داده است.
روابط عمومی موسسه اعتباری کاسپین

چاپ این صفحه
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *