به گزارش روابط عمومی موسسه کاسپین :
تا پایان دیماه، ۹۸ درصد از سپرده گذاران تعاونی منحله فرشتگان تعیین تکلیف شدند

تا پایان دیماه ، ۹۸درصد از  سپرده گذاران تعاونی منحله فرشتگان از محل خط اعتباری بانک مرکزی، بیش از  ۳۷ هزار و ۴۸۰ میلیارد ریال دریافت کردند.

به گزارش روابط عمومی موسسه کاسپین  از مجموع ۳۹۷ هزار و  ۶۴۷  نفر از سپرده گذارانی که  ۱۰۰ میلیون ریال یا کمتر در این تعاونی سپرده داشتند، ۳۹۱ هزار و ۳۲۸ نفر با مراجعه به ۱۲۰ شعبه موسسه کاسپین، موفق به دریافت ۹۹۲ میلیارد ریال از محل خط اعتباری مذکور شده و بدین ترتیب در این گروه ۹۸.۴ درصد افراد تعیین تکلیف شده اند.

همچنین در گروه سپرده گذاران دارای سپرده های بین ۱۰۰ میلیون تا ۲ میلیارد ریال که شامل ۵۲ هزار و ۶۴ نفر بوده اند، حدود ۹۵/۹ درصد افراد ( ۴۹ هزار و ۹۲۲ نفر) با مراجعه به شعب این موسسه ، در مجموع ۱۹ هزار و ۳۵۱ میلیارد ریال دریافت کرده اند.

بر اساس این گزارش  ۸ هزار و ۹۹۵ نفر در این تعاونی، سپرده بیش از ۲ میلیارد ریال داشته اند که از این تعداد ۸ هزار و ۷۰۱ نفر(۹۶.۷۳ درصد)برای دریافت ۲ میلیارد ریال از سپرده های خود به شعب موسسه اعتباری کاسپین مراجعه کرده اند. این گروه نیز در مجموع ۱۷ هزار و ۲۰۷ میلیارد ریال دریافت کرده اند.

به این ترتیب از مجموع ۴۵۸ هزار و ۷۰۶ نفر سپرده گذار این تعاونی منحله، تا پایان دی ماه سال جاری بیش از ۹۸ درصد از افراد برای تعیین تکلیف سپرده هایشان به ۱۲۰ شعبه موسسه کاسپین در سراسر کشور  مراجعه کرده و نسبت به سپرده گذاری مجدد در  این موسسه یا انتقال سپرده های خود اقدام کرده اند.

خاطر نشان می شود آن دسته از مشتریان سپرده گذار تعاونی منحله فرشتگان که مشمول اطلاعیه های قبلی موسسه اعتباری کاسپین برای تعیین تکلیف سپرده های خود می شوند، تا پایان بهمن ماه می توانند با در دست داشتن مدارک لازم به شب منتخب این موسسه در سراسر کشور مراجعه نمایند.

روابط عمومی موسسه اعتباری کاسپین

چاپ این صفحه

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *