مدیر عامل موسسه کاسپین مطرح کرد؛
اولویت نخست موسسه، اتصال به شبکه شتاب است

   مدیرعامل موسسه اعتباری کاسپین در سفر استانی خود به شهر مقدس مشهد، همراه با اعضای هیئت مدیره موسسه در جمع روسای شعب منتخب این استان، اولویت اول موسسه کاسپین را اتصال به شبکه شتاب مطرح کرد.

  به گزارش روابط عمومی موسسه اعتباری کاسپین، علی نعیمی با حضور در جمع مدیران شعب، پس از آنکه در جریان فعالیت­های شعب این استان قرار گرفت، خطاب به همکاران گفت: دورانی که موسسه اعتباری کاسپین در آن به سر می­ برد، دوران رشد، توسعه و روبه جلو است.

  مدیرعامل کاسپین اضافه کرد: هر چند موسسه کاسپین تاکنون برای ساماندهی تعاونی­ های هشتگانه فرشتگان، الزهرا، دامداران و کشاورزان کرمانشاه، عام کشاورزان مازندران، حسنات، پیوند، بدرتوس و امید جلین با مشکلات زیادی مواجه بوده است، اما الحمدلله با همدلی، همراهی و حمایت همه جانبه همکاران و صبوری سپرده­ گذاران و مشتریان عزیز تا حدود زیادی این مشکلات مرتفع شده است و امیدوارم با وصل شدن به شبکه شتاب که اولویت نخست مجموعه مدیریتی است، به شبکه بانکی کشور بپیوندیم.

  نعیمی با تاکید بر ضرورت رعایت ادب و نزاکت توسط همکاران در برخوردبا مشتریان و سپرده­ گذاران افزود: مشتریان موسسه، سرمایه اصلی ما هستند و باید تلاش کنیم شأن، احترام و جایگاه آنان آنگونه که شایسته است رعایت شود و در کنار آنان بتوانیم به بهترین شکل خدمت­ رسانی کنیم.

  در ادامه این نشست علی ساعی­ راد، عضو هیات مدیره موسسه اعتباری کاسپین نیز ضمن قدردانی از همکاران زحمتکش شعب استان گفت: در مدتی که گذشت، تمام فشارها بر دوش همکاران بوده است، ولی امید­واریم تا دو هفته آینده با مشخص شدن کادر شعب، هر چه زودتر بتوانیم آموزش به مسئولین شعب و سپس کارمندان را آغاز کنیم.

  ساعی­ راد با بیان اینکه هدف اصلی موسسه اعتباری کاسپین حفظ منابع است، افزود: این مهم، یعنی حفظ منابع در موسسه زمانی محقق خواهد شد و به ثمر خواهد نشست که با اخلاق شایسته و روی خوش همکاران در مواجهه با مشتریان همراه باشد.

 در پایان این نشست صمیمی، مدیرعامل، عضو هیت ­مدیره و آقای فکور، رئیس حوزه خراسان به سوالات مسئولان شعب پاسخ دادند.

روابط عمومی موسسه اعتباری کاسپین

چاپ این صفحه
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *